Lekařská kosmetika

Po konzultaci nabízíme dodání vybraných kosmetických přípravků z řady NeoStrata®

NeoStrata®je vysoce účinná léčebná kosmetika. Hlavní účinnou látkou jsou ovocné kyseliny. Výsledkem jejich dlouhodobého působení je zdravější, zářivější a vypnutá pokožka. S vylepšením stavu kůže dochází i ke snížení výskytu jemných vrásek a linek.

Přípravky NeoStrata®jsou používány ve více než 60 zemích světa. Stále jsou o krok vpředu, díky novým technologiím využívajícím nejen kyselinu glykolovou, ale i další generace ovocných kyselin (např. glukonolakton, kyselina laktobionová). Unikátní kombinace těchto ovocných kyselin obsažené ve všech přípravcích NeoStrata mají tyto účinky: vysokou hydratační schopnost, zmenšení pórů, odstraní nežádoucí, přebytečné, odumřelé buňky na povrchu kůže a jemné vrásky. Při pravidelném používání přípravků NeoStrata® je pokožka lépe prokrvená, hladká, hebká, barevně sjednocená a na pohled zdravější, zářivější a vypnutá. Dojde k celkovému omlazení pokožky.

Přípravky nejsou parfémovány, neobsahují barviva, jsou dermatologicky testovány a nebyly testovány na zvířatech.

Dále také nabízíme kvalitní produkty firmy Medaprex

Renokin Lash Lash - unikátní přípravek obsahující komplex patentovaných biomimetických peptidů, které dokážou řasy prodloužit, zahustit, dodat jmi pevnost a celkově zlepšit jejich kvalitu.

Pretox Pout - přípravek zvětšující objem rtů a navyšující hydrataci. Hydratuje a obnovuje plnost a objem rtů. Zlepšuje konturu rtů a zvýrazňuje linii rtů. Doporučuji jako doplněk po aplikaci implantátu do oblasti rtů.

 

 

Medik8

Britská značka sídlící v Londýně, která se zaměřuje na výzkum nových technologií pro výrobu kosmeceutik. Tato značka je populární po celém světě a je známá svými kvalitními výrobky a vysokou účinností. Medik8 nabízí účinná séra, krémy pro řešení různých kožních problémů a také speciální derma válečky. Jejich produkty působí proti stárnutí pokožky, akné, zčervenání, suchosti a nadměrné pigmentaci.

Jedná se o výrobky maloseriové výroby nejvyšší kvality.

Séra doporučím po osobní konzultaci a vyšetření stavu pleti.

 

Kosmeceutika TEOSYAL je řada inovativních anti-aging produktů na bazi kyseliny hyaluronové.

Všechny kosmeceutické produkty Teosyal obsahují kyselinu hyaluronovou ve formě, která je aktivní v pokožce jako zapouzdřené dehydratované mikrosféry kyseliny hyaluronové. Když se dostanou do kontaktu s pokožkou, mikrosféry kyseliny hyaluronové se usadí na dně vrásek a záhybů. Tam zadržují vodu, postupně bobtnají a vyplňují tak vrásky zevnitř. Tato neinvazivní výplň funguje prakticky okamžitě.

Veškeré své výrobky, které tak jsou:

  1. Hypoalergenní
  2. Dermatologicky testovány
  3. Bez parabenu a fenoxyetanolu
  4. Vyrobeny v souladu s farmaceutickými standardy

Sérum pro vyhlazení a hydrataci rtů Lipscult